ładuję...
 • ikona serca W trosce o twoją prywatność

Polityka Prywatności

oraz zasady korzystania

Wstęp

Administratorem serwisu Poznajgory.pl (dalej jako Serwis) jest Mateusz Bis, działający w ramach działalności nierejestrowanej (dalej jako Administrator). Dostęp do Serwisu może mieć każdy użytkownik, pod warunkiem, że zaakceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu oraz będzie ich przestrzegać.

W poniższym Regulaminie zawarte są zasady funkcjonowania Serwisu oraz zasady przetwarzania i przechowywania danych osobowych Użytkowników Serwisu przez Administratora. Regulamin określa podstawowe zasady funkcjonowania serwisu, prawa i obowiązki jego użytkowników, oraz zasady odpowiedzialności Administratora i Użytkowników Serwisu.

Zamieszczenie obiektu turystycznego w bazie Serwisu jest równoznaczne jest z akceptacją poniższego regulaminu o czym każdy użytkownik zostaje poinformowany przed definitywnym potwierdzeniem aktywacji usługi.

Wszelkie zawarte w Serwisie oraz Usłudze Strony WWW rozwiązania służące do umieszczania informacji handlowych i korzystania z nich, objęte są ochroną wynikającą z Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz z Ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej, a także Ustawy z dnia 18 lipca 2012 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Definicje

 1. Poznajgory.pl – serwis turystyczny, działający w domenie Poznajgory.pl , stworzony celu publikowania Ofert przez właścicieli obiektów noclegowych, informacji i artykułów związanych z atrakcjami turystycznymi. 
 2. Serwis – witryna wraz z całą jej użytecznością i pod witrynami dostępna pod adresem głównym www.poznajgory.pl
 3. Obiekt noclegowy – hotel, hostel, pensjonat, willa, ośrodek wypoczynkowy, apartament, kwatera prywatna domek letniskowy lub inny obiekt prezentowany na stronie poznajgory.pl;
 4. Administrator - właściciel serwisu poznajgory.pl Mateusz Bis, działający w ramach działalności nierejestrowanej
 5. Użytkownik/Klient – osoba fizyczna odwiedzająca Serwis oraz korzystająca z jego użyteczności, osoba która dokonała rejestracji w Serwisie na zasadach określonych w Regulaminie, osoba pozostawiająca za pośrednictwem Serwisu dane do kontaktu;
 6. Oferta – zamieszczona przez Użytkownika w serwisie propozycja wynajęcia miejsca noclegowego w Obiekcie;
 7. Abonament – opłata Użytkownika na rzecz poznajgory.pl za prezentację obiektu noclegowego w ramach serwisu;
 8. Rezerwacja – zawarcie umowy na wynajem zgodnie z Ofertą przedstawioną przez Użytkownika oraz na zasadach określonych w Regulaminie.
 9. Konto – zbiór zasobów, umożliwiający pełne korzystanie z Serwisu, prowadzony indywidualnie dla każdego Użytkownika, w którym gromadzone są dane Użytkownika oraz informacje o jego działaniach w ramach poznajgory.pl.
 10. Regulamin – niniejszy dokument, określający funkcjonowanie oraz zasady korzystania z Serwisu.
 11. Dane osobowe – wszelkie informacje o Użytkowniku pozwalające na jego pośrednią lub bezpośrednią identyfikację;
 12. Przetwarzanie danych – proces przesłania, odczytu, kopii danych Użytkownika w celu ich wykorzystania w ramach pracy Serwisu oraz usług świadczonych przez Administratora;

Prawa i obowiązki Użytkownika

 1. W celu zamieszczenia oraz publikacji Oferty przez Użytkownika w ramach poznajgory.pl, Użytkownik zobowiązany jest do wysłania maila na adres wspolpraca@poznajgory.pl ,którego treść będzie wskazywała na chęć zamieszczenie publikacji Oferty.

Warunki korzystania z poznajgory.pl

 1. Serwis poznajgory.pl może być wykorzystywany jedynie do publikowania treści zgodnych z obowiązującym w Polsce prawem. Odpowiedzialność za publikowane przez treści spoczywa na Użytkowniku, który oświadcza, że są one zgodne ze stanem faktycznym oraz prawnym i nie naruszają niniejszego Regulaminu, obowiązującego prawa oraz praw osób trzecich.
 2. Serwis poznajgory.pl nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników, w szczególności za prawdziwość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa publikowanych przez nich treści.
 3. Serwis poznajgory.pl zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia usług, w tym do usunięcia Oferty w całości bądź w części, jeżeli Użytkownik publikujący Ofertę narusza w jakikolwiek sposób postanowienia niniejszego Regulaminu lub przepisy obowiązującego prawa.
 4. Wszelkie materiały opublikowane przez poznajgory.pl, dostępne na stronach internetowych poznajgory.pl są wyłączną własnością poznajgory.pl. Korzystanie z zasobów poznajgory.pl jest możliwe jedynie na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
 5. Użytkownik zobowiązany jest do oświadczenia, że posiada prawa autorskie do publikowanych przez niego treści, w tym zdjęć i wyraża zgodę na wykorzystanie ich przez poznajgory.pl.
 6. Aktualizacja oraz zmiana Danych na stronie www jest możliwa kontaktując się z poznajgory.pl za pomocą maila wspolpraca@poznajgory.pl
 7. Modyfikacja Danych w Usłudze Strony WWW powoduje jednoczesną zmianę Danych w Serwisie poznajgory.pl.
 8. Użytkownik nie może zamieszczać w ramach Danych:
 • odnośników do stron internetowych,
 • banerów oraz innych odnośników do serwisów konkurencyjnych dla poznajgory.pl.
 1. Poznajgory.pl zastrzega sobie prawo do podejmowania ostatecznej decyzji o treści Danych umieszczonych na stronie www, w przypadkach zamieszczania przez Użytkowników Danych w sposób naruszający postanowienia niniejszego Regulaminu. Poznajgory.pl nie ma obowiązku wcześniejszego powiadamianie Użytkownika.

Nasza przygoda dopiero się zaczyna.

Jesteśmy pierwszym startupem w Polsce pracującym nad wprowadzeniem sztucznej inteligencji do turystyki górskiej.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Poznaj Góry!
Polityka prywatności oraz regulamin korzystania z serwisu poznajgory.pl Redinnlabs - logo

Copyright Poznaj Góry 2024. All rights reserved.

wersja portalu: 4.5.1