ładuję...

Autorzy i partnerzy

  • ikona tarczy 6 autorów i partnerów

Kamil Poręba

Partner Poznaj Góry

Witaj,

Nazywam się Kamil Poręba. Na co dzień pracuję z ludźmi jako ambasador marki. Jestem pasjonatem górskich wędrówek. Uwielbiam spędzać czas w lesie. Jestem fascynatem bushcraftu i dzikiej kuchni. Potrafię zachęcić do działania nawet najbardziej opornych. Jestem animatorem zajęć sportowo - rekreacyjnych. Jedną z moich pasji jest jazda na rowerze. Jestem instruktorem turystyki rowerowej. Dbam o bezpieczeństwo swoich podopiecznych na wycieczkach. Daję ludziom zastrzyk pozytywnej energii.

Franciszek Paluch

Partner Poznaj Góry

Poznaj… mnie!

Moją postać idealnie opisuje jedno słowo: marzyciel. Często łapię się na tym, że w szybkim trybie mojego życia brakuje miejsca na oddech. Studia i praca pochłaniają wiele energii i czasu. Kiedy zwyczajnie mam dość, sięgam po muzykę i spacer. Ten ostatni pozwala mi docenić otaczający mnie świat, przyrodę, zafascynować się nimi, odnaleźć spokój. Muzyka natomiast zawsze pełniła rolę mojego terapeuty. Powiedzmy sobie szczerze: kto z nas nie lubi spacerować o zachodzie słońca z ulubioną playlistą grającą w uszach? Szczególnie gdy jest to najnowszy album Taylor Swift?

Mateusz Bis

Partner Poznaj Góry

Cześć,

Nazywam się Mateusz Bis. Od 2019 roku jestem fotografem krajobrazowym oraz programistą. Kocham podróże, adrenalinę, od dziecka nieustannie poszukuję nowych wyzwań, jednak od czasu do czasu lubię usiąść w moim fotelu przy dobrej kawie i świeżej prasie. Studiuję Informatykę na Akademii Górniczo Hutniczej, po zajęciach piszę teksty dla Poznaj Góry oraz prowadzę agencję www.redinnlabs.com tworzącą strony internetowe, z których, być może, korzystasz na co dzień. Gdy tylko znajdę wolny dzień lub dwa, biorę plecak, aparat i uciekam od cywilizacji w Pieniny, Beskidy lub Tatry. Góry są moim „drugim ja”, to właśnie na tam odnajduję inspiracje oraz siłę do dalszego działania. Do zobaczenia na szlaku!

Regina Opałka

Partner Poznaj Góry

Ave!

Gdybym miała się przedstawić w jednym zdaniu to powiedziałabym, że uwielbiam chłonąć i tworzyć. Chłonąć piękno, które ucieka wraz z odjeżdżającym tramwajem czy to, po które trzeba się wspiąć na sam szczyt, a które można uchwycić i pozostawić na dłużej dzięki obrazowi. Dlatego uwielbiam kontemplować szeroko rozumianą sztukę od klatki filmowej po dzieła architektury na wielką skalę, malować, rysować, fotografować i filmować, a także posługiwać się słowem. Stąd moja obecność w Poznaj Góry i plan na studiowanie na kierunku architektonicznym, który rozwinie moje humanistyczno-artystyczno-inżynierskie zacięcia.

Marta Rychtarczyk

Partner Poznaj Góry

Cześć,

Nazywam się Marta Rychtarczyk. Z pasją oprowadzam po górach jako przewodnik. Ciekawi mnie każdy element otaczającej przyrody. Godzinami mogę opowiadać o nietoperzach. Jestem chiropterologiem. Zimą uczę jazdy na nartach i snowboardzie. Całym sercem oddaję się pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole jako nauczyciel biologii i chemii oraz wychowawca w klasie o profilu turystycznym. Jestem animatorką zajęć sportowo - rekreacyjnych oraz przewodnikiem turystyki rowerowej. Mam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz z dziećmi i młodzieżą z zespołem Aspergera. Dbam o bezpieczeństwo swoich podopiecznych na szlakach i w szkole. Posiadam uprawnienia przewodnika beskidzkiego, również w języku angielskim, mam duże doświadczenie w prowadzeniu grup, szczególnie na terenie Pienin, Beskidu Sądeckiego, Gorców oraz Beskidu Wyspowego i chętnie oprowadzam po górskich szlakach.

Angelika Zabrzeska

Partner Poznaj Góry

Hej,

Nazywam się Angelika Zabrzeska, od dziecka mieszkam w Pieninach, ale dopiero od niedawna zaczęłam interesować się ich historyczną stroną. Na co dzień uczęszczam do klasy maturalnej o profilu humanistycznym, więc jak można się domyśleć, uwielbiam historię, gdyż uważam, że jest matką życia, a jej znajomość kształtuje nasz charakter. Oprócz tego kocham podróżować i odwiedzać nowe miejsca, poznając przy tym ich unikatową przeszłość. Podczas każdego wyjazdu robię mnóstwo zdjęć, staram się nimi uchwycić piękno tego świata, który jest naprawdę niesamowity! Nie mam konkretnych wymagań, jeśli chodzi o miejsca, które chciałabym jeszcze zobaczyć. Jednym słowem moją pasją jest zachwyt nad wszystkim, co nowe i niespotykane.

Gabriela Solich

Partner Poznaj Góry

Dzień dobry,

jak to zwykle mówi się na szlaku. Nazywam się Gabrysia, obecnie studiuję na AGH, a od lata 2023 działam w Poznaj Góry jako twórca tekstów. Od najmłodszych lat fascynują mnie góry, które kojarzą mi się z letnim przepełnionym atrakcjami wypoczynkiem w towarzystwie harcerskim lub rodzinnym. Chęć umożliwienia innym tworzenia równie przyjemnych wspomnień sprawia, że w każdym artykule staram się pokazać czytelnikom różne oblicza gór oraz możliwości z nimi związane. Liczę, że dla Ciebie - Drogi Internauto, moje teksty będą miłą zapowiedzią prawdziwej przygody.

Nasza przygoda dopiero się zaczyna.

Jesteśmy pierwszym startupem w Polsce pracującym nad wprowadzeniem sztucznej inteligencji do turystyki górskiej.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Poznaj Góry!

Polityka prywatności oraz regulamin korzystania z serwisu poznajgory.pl Redinnlabs - logo

Copyright Poznaj Góry 2024. All rights reserved.

wersja portalu: 4.5.0