ładuję...

O nas

Historia i misja Poznaj Góry

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z młodych wizjonerów kochających góry. Od wielu lat poznajemy wspaniałe miejsca polskich gór i teraz postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę, aby stworzyć miejsce gdzie można oglądać wspaniałe zdjęcia, zaplanować wycieczkę w rejonach górskich, oraz znaleźć nocleg u naszych partnerów, którzy tak jak my wspierają aktywny wypoczynek.

Co robimy?

Przede wszystkim zależy nam na promowaniu polskich gór, które w Europie jeszcze nie cieszą się wielką popularnością, a wyróżniają się niepowtarzalnymi widokami i wyjątkową budową.

Historia

Pomysłodawca Poznaj Góry, Mateusz Bis, wychował się w rejonach Pienin. Od najmłodszych lat poznawał ich niezwykłe tereny. Na początku 2021 roku wpadł na pomysł, aby stworzyć stronę, która w najprostszy i najbardziej efektywny sposób przekaże wiedzę na temat okolic polskich gór i znacznie uprości proces planowania wycieczek, rekomendując najciekawsze atrakcje tamtych rejonów. Zebrał ekipę, która pomaga mu realizować ten cel.

Nasza filozofia

Chcemy, aby Poznaj Góry było bazą szczytów, atrakcji i noclegów, utrzymywaną przez ludzi, którzy kochają góry.

Wszystkie treści i zdjęcia ze znakami wodnymi są naszego autorstwa, wiedza przedstawiana na stronie jest poparta treściami z tablic informacyjnych w terenie (PTTK i innych) oraz wypowiedzi mieszkańców.

Nasza misja

- Promowanie mało znanych, lecz wartościowych miejsc w południowej Polsce

- Rozpowszechnianie zgodnych z rzeczywistością informacji na temat polskich gór

- Edukowanie ludzi na temat bezpieczeństwa na szlaku

- Promowanie interesujących miejsc noclegowych w pobliżu szczytów i atrakcji

Nasza przygoda dopiero się zaczyna.

Jesteśmy pierwszym startupem w Polsce i Europie pracującym nad wprowadzeniem sztucznej inteligencji do turystyki górskiej.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Poznaj Góry!

Polityka prywatności oraz regulamin korzystania z serwisu poznajgory.pl Redinnlabs - logo

Copyright Poznaj Góry 2023. All rights reserved.

wersja portalu: 4.1.0