ładuję...
  • ikona tarczy Nasza historia i misja
  • ikona serca Kontakt

O nas

Historia | misja | kontakt

W paru słowach

Poznaj Góry to grupa ludzi kochających podróżować, której misją jest stworzenie miejsca w internecie, które pozwoli Tobie zaplanować wymarzony wyjazd w góry. Dążymy do tego celu poprzez pisanie wysokiej jakości tekstów o trasach i miejscach w górach oraz współpracą z mieszkańcami górskich miejscowości i przewodnikami PTTK. Obecnie rozwijamy narzędzie Trip Planner, które w łatwy sposób i krótkim czasie pomoże Wam zaplanować wycieczkę w góry, niezależnie od waszego górskiego doświadczenia.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z młodych ludzi kochających góry, którzy od wielu lat regularnie odwiedzają polskie góry. Poprzez projekt Poznaj Góry staramy się wykorzystać naszą wiedzę, aby stworzyć miejsce, gdzie możesz oglądać wspaniałe zdjęcia, zaplanować wycieczkę w rejonach górskich, oraz znaleźć nocleg u naszych partnerów, którzy tak jak my wspierają aktywny wypoczynek.

Co robimy?

Aktywnie promujemy polskie góry, które w Europie jeszcze nie cieszą się wielką popularnością, a wyróżniają się niepowtarzalnymi widokami i wyjątkową budową.

Wspieramy również hotele oraz lokalne przedsiębiorstwa wynajmujące pokoje i apartamenty na południu Polski, poprzez oferowanie nowoczesnej wizytówki w internecie. Wizytówka każdego obiektu jest dopasowana do jego charakterystyki i lokalizacji oraz jest promowana na stronach atrakcji położonych w pobliżu.

Historia

Pomysłodawca Poznaj Góry, Mateusz Bis, wychował się w rejonach Pienin, gdzie powszechną działalnością jest wynajmowanie pokoi i apartamentów. Przez lata zaobserwował, że goście i turyści ciągle zadają gospodarzom te same pytania: Co można ciekawego zobaczyć w okolicy? Na jakie góry oprócz Trzech Koron, Wysokiej i Sokolicy można się wspiąć w Pieninach?

W 2022 roku stwierdził, że powodem tych nawracających zapytań jest fakt, że nie istnieje jeszcze zintegrowane narzędzie lub miejsce, które w prosty sposób przekaże wiedzę na temat okolic polskich gór i znacznie uprości proces planowania wycieczek. Zmotywowało go to, aby rozpocząć Projekt Poznaj Góry, którego celem jest rozwiązanie powyższego problemu.

Nasza filozofia

Chcemy, aby Poznaj Góry było zintegrowanym miejscem w internecie gdzie każdy może w intuicyjny i szybki sposób zaplanować wyjazd góry.

Zdajemy sobie sprawę, że zdolność do długotrwałej koncentracji uwagi u ludzi maleje z dekady na dekadę. Przykładamy więc stania, aby nasze produkty przedstawiały informacje o górach w jak najbardziej przystępny i krótki sposób.

Uważamy, że wyjazd w góry nie powinno poprzedzać długotrwałe czytanie blogów, wikipedii oraz przeglądanie platform noclegowych.

Nasza misja

  • Wprowadzanie innowacji do branży turystyki górskiej
  • Stworzenie zintegrowanego miejsca do planowania wyjazdów w góry, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym (atrakcje, szczyty, trasy, noclegi)
  • Promowanie mało znanych, lecz wartościowych miejsc w południowej Polsce
  • Promowanie zdrowego stylu życia oraz sportu
  • Rozpowszechnianie zgodnych z rzeczywistością informacji na temat polskich gór
  • Edukowanie ludzi na temat bezpieczeństwa na szlaku
  • Promowanie interesujących miejsc noclegowych w pobliżu szczytów i atrakcji

Kontakt

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy kontakt@poznajgory.pl.

Nasza przygoda dopiero się zaczyna.

Jesteśmy pierwszym startupem w Polsce pracującym nad wprowadzeniem sztucznej inteligencji do turystyki górskiej.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Poznaj Góry!
Polityka prywatności oraz regulamin korzystania z serwisu poznajgory.pl Redinnlabs - logo

Copyright Poznaj Góry 2024. All rights reserved.

wersja portalu: 4.5.1