ładuję...

Przygody, trasy, artykuły

  • ikona tarczy 5 artykułów
  • ikona szczytu górskiego 5 tras
Przygody Dokumenty

O nas

Historia i misja Poznaj Góry

Wstęp

Poznaj Góry to grupa ludzi kochających podróżować, której misją jest stworzenie miejsca w internecie, które pozwoli Tobie zaplanować wymarzony wyjazd w góry. Dążymy do tego celu poprzez pisanie wysokiej jakości tekstów o trasach i miejscach w górach oraz współpracą z mieszkańcami górskich miejscowości i przewodnikami PTTK. Obecnie rozwijamy narzędzie Trip Planner, które w łatwy sposób i krótkim czasie pomoże Wam zaplanować wycieczkę w góry, niezależnie od waszego górskiego doświadczenia.

Oferta dla bloggerów

Rozwiń swoją karierę

Wstęp

Jesteś Pasjonatem gór? Bloggerem? Przewodnikiem górskim? Masz sporą wiedzę na temat gór, którą pragniesz się podzielić? A może planujesz promować swoją markę osobistą w branży turystyki górskiej? Jeżeli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedź w Twoim przypadku jest twierdząca, masz predyspozycje aby zostać Partnerem Poznaj Góry!

Oferta dla przedsiębiorców

Darmowa wspołpraca

Wstęp

Wynajmujesz pokoje lub apartamenty? Jeśli tak, dobrze trafiłeś! Jedną z misji Poznaj Góry jest płynne połączenie gór oraz atrakcji z lokalnymi obiektami noclegowymi. Prowadzimy program partnerstwa dla przedsiębiorców, dzięki któremu możesz promować swoje pokoje i apartamenty w najlepszym możliwym miejscu: Przy opisach najciekawszych szczytów i atrakcji w Twojej okolicy.

Polityka Prywatności

oraz zasady korzystania

Wstęp

Administratorem serwisu Poznajgory.pl (dalej jako Serwis) jest Mateusz Bis, działający w ramach działalności nierejestrowanej (dalej jako Administrator). Dostęp do Serwisu może mieć każdy użytkownik, pod warunkiem, że zaakceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu oraz będzie ich przestrzegać.

W poniższym Regulaminie zawarte są zasady funkcjonowania Serwisu oraz zasady przetwarzania i przechowywania danych osobowych Użytkowników Serwisu przez Administratora. Regulamin określa podstawowe zasady funkcjonowania serwisu, prawa i obowiązki jego użytkowników, oraz zasady odpowiedzialności Administratora i Użytkowników Serwisu.

Zamieszczenie obiektu turystycznego w bazie Serwisu jest równoznaczne jest z akceptacją poniższego regulaminu o czym każdy użytkownik zostaje poinformowany przed definitywnym potwierdzeniem aktywacji usługi.

Wszelkie zawarte w Serwisie oraz Usłudze Strony WWW rozwiązania służące do umieszczania informacji handlowych i korzystania z nich, objęte są ochroną wynikającą z Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz z Ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej, a także Ustawy z dnia 18 lipca 2012 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nasza przygoda dopiero się zaczyna.

Jesteśmy pierwszym startupem w Polsce pracującym nad wprowadzeniem sztucznej inteligencji do turystyki górskiej.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Poznaj Góry!

Polityka prywatności oraz regulamin korzystania z serwisu poznajgory.pl Redinnlabs - logo

Copyright Poznaj Góry 2024. All rights reserved.

wersja portalu: 4.5.0